fbpx
Newsletter

Live Life Now

Najlepszy event inspiracyjny w Polsce!

Warszawa lub on-line
18-20 października 2019

Do eventu pozostało:

Dni

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym jest Live Life Now?

Live Life Now to 3-dniowy event pełen inspiracji, wsparcia i motywacji. Jakub B. Bączek czerpie zarówno z twardej wiedzy akademickiej (teoria perspektywy D. Kahnemana, teoria P. Lencioniego, piramida potrzeb A. Maslowa, koncepcja wywierania wpływu R. Cialdiniego czy koncepcja Czarnego Łabędzia N. Taleba), jak i z psychologii pozytywnej i treningu mentalnego (inspirowanych własnymi obserwacjami oraz koncepcjami T. Robbinsa, T. Ferrisa czy B. Tracy’ego). Otrzymasz dawkę rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz zestaw narzędzi do jej natychmiastowego wykorzystania. Podniesiesz jakość swojego życia osobistego i prywatnego, a także zwiększysz efektywność swoich działań.

O autorze i prowadzącym Live Life Now?

Jakub B. Bączek – t​rener mentalny i biznesowy​, wspiera i poprawia jakość życia tysięcy ludzi. Może pomóc także i Tobie. Przedsiębiorca, który osiągnął sukces w polskich realiach rynkowych i udowadnia, że każdy jest do tego zdolny. ​Autor ​kilkunastu książek, w tym bestsellerów, pionier w dziedzinie treningu mentalnego w Polsce. Przede wszystkim – ​praktyk​,​ który dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Przekazuje niezbędną teorię jednocześnie dostarczając Ci narzędzia i techniki jej użycia. Jest bardzo szczery i bezpośredni, ale też wymagający. Podczas Live Life Now Twoja energia i uwaga będzie niezbędna, by spotkanie przyniosło owoce. ​Kuba zachęci Cię do wyjścia ze strefy komfortu, do podjęcia ryzyka i działania pod prąd. Pozbędziesz się paraliżującego strachu i nabierzesz ogromnej dawki energii potrzebnej do osiągnięcia Twoich życiowych celów.

Na Live Life Now Twój pesel nie ma znaczenia. Jakub inspiruje zarówno młode osoby z pokolenia Y, jak i te bardziej doświadczone. Na pozytywną zmianę w życiu zawsze jest odpowiednia pora. Nikt nie będzie Cię oceniał ani wypytywał o sprawy osobiste. Odwiedź nas, będąc uzbrojonym jedynie w otwarty umysł i gotowość do przełomowych zmian w Twoim życiu. Resztę zostaw prowadzącemu. Kuba jest częstym gościem mediów, autorem 18 książek (m.in. ​Zarobić milion, idąc pod prąd) sprzedawanych w 17 krajach (!) oraz ponad 1000 fachowych publikacji. Nie jest anonimowy, a jego działalność podlega permanentnej weryfikacji. Masz gwarancję otrzymania wiedzy profesjonalnej, aktualnej i praktycznej. Jeden z przyjaciół Kuby powiedział: ​Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza.​ Istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie trzymasz w ręce swój ​kupon.

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilkuosobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Występował na scenie z takimi autorytetami jak: Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak czy prof. Robert Cialdini. Na University of Oxford za swój występ otrzymał owacje na stojąco.
To doświadczenie sprawia, że podczas trzech dni wystąpień nie będziesz się nudził ani przez chwilę, a wiedza będzie dawkowana w efektowny, ale i efektywny sposób. Tak, by pozostała ona w Twoim umyśle, a energia i motywacja napędzały Cię do działania na długo po evencie.

Opinie o Jakubie

„Zasługuje Pan na uznanie
i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan ludziom realizować marzenia.”

Jacek Santorski
Akademia Psychologii Przywództwa

„Łączy głęboką wiedzę psychologiczną z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wszystko to jest udokumentowane nie tylko certyfikatami, ale także złotym medalem Mistrzostw Świata. Kuba jest też wspaniałym mówcą potrafiącym porwać tłumy, a kiedy trzeba, wzruszyć do łez.”

prof. Rafał Ohme
Jeden z pionierów Neuronauki

„Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka… Jakub uczy, inspiruje, wzmacnia i prowokuje do ciężkiej pracy…”

Kacper Kuszewski
Aktor teatralny i filmowy

Goście specjalni

Hubert Urbański – polski aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy. Pierwsze szlify dziennikarskie zdobywał w radiu. Najpierw pracował w Radiu ZET, potem w Radiu Kolor i Tok FM. Dobre radio jest dla Huberta kwintesencją tego, co najciekawsze w pracy w mediach – rozmowy z ludźmi i prowadzenie programu na żywo.

Jako prezenter telewizyjny zadebiutował pod koniec lat 90. jako prowadzący programu “Antena” w TVP. Następnie prowadził teleturniej “Piramida” w Polsacie. W 1999 r. wygrał casting w TVN i został gospodarzem “Milionerów”. Show przyniosło mu ogromną popularność. W 2000 r. otrzymał Wiktora w kategorii Odkrycie roku, Telekamerę (kategoria Teleturnieje i gry) oraz nagrodę czasopisma “Elle” (kategoria Odkrycie roku). Prowadził także takie programy jak: “Jestem, jaki jestem”, “Dla ciebie wszystko”, “Wyprawa Robinson”, pięć pierwszych edycji “Tańca z Gwiazdami” “Bitwa na głosy”, “The Voice of Poland”, “Pytania na śniadanie”, “Handlarze”. Hubert Urbański ma na swoim koncie kilka ról w serialach m.in.  “Kasia i Tomek”, “Czas honoru”, “Ojciec Mateusz” i “Pierwsza miłość” oraz filmach m.in. “Vinci” (wersja DVD). Wziął udział w programie “Agent-Gwiazdy” na TVN.

Beata Kapcewicz – Praktykujący lider. Prezes Zarządu Grupy Momentum. Doradca Zarządów i HR. Uznawana za jednego z najbardziej doświadczonych i skutecznych Trenerów w biznesie. W jej programach brało udział blisko 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów w Polsce oraz warsztatów i wystąpień na biznesowych scenach. Autorka książek i artykułów w zakresie osobistej marki i przywództwa.

Beata mówi: „Wierzę, że każdy ma jakiś talent, każdy może osiągać rezultaty, na których mu zależy. Widziałam, jak przeciętni pracownicy stawali się kluczowymi osobami w organizacji, bo trafili na liderów, którzy uwolnili ich potencjał. Ale widziałam również, jak orły opuszczały gniazdo, bo ktoś uznał, że są kurczakami”. Przez ostatnie 18 lat pracowała z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze. Jej programy są pełne energii i „latających markerów”.

Co o szkoleniach Kuby mówią uczestnicy?

„Emocje są tak niesamowite, każdy musi tu przyjechać, ja nie mam ochoty stąd wychodzić. To jest najlepszy event w moim życiu.”
KONRAD
„Były łzy, był smiech, był taniec. Bardzo mi się podoba (…) to świetne wydarzenie i na pewno nie ostatni raz.”

MARCELA

„Każde szkolenie Kuby jest genialne (…) Sto procent Kuba z siebie daje, 100% wiedzy, wszystko na najwyższym poziomie.”
KAROLINA

„Jakub to jeden z najwyższych profesjonalistów w branży;
a szkolenie LIVE LIFE NOW – rewelacja!”

MAREK

„To był niesamowity event! Czekam na kolejną edycję!”

KAROLINA

SUPER! Za rok przywiozę kolejnych znajomych! Świetnie jest obserwować potem ich przemianę. Bo u mnie zmiany są spektakularne.

PIOTR

TY + RADOŚĆ Z ŻYCIA OSOBISTEGO

Podniesiesz swoją energię i będziesz czerpać radość z życia osobistego. Zaprzyjaźnisz się z samym sobą!

TY + RADOŚĆ Z ŻYCIA ZAWODOWEGO

Będziesz zarabiać więcej i odkryjesz drogę do swojej wolności finansowej! Zwiększysz swoją sprzedaż i postawisz pierwsze kroki do bogactwa i dobrobytu!

TY + RÓWNOWAGA
W ŻYCIU DUCHOWYM

Zwiększysz poziom pewności siebie, odnajdziesz sens swojego życia, odrzucisz paraliżujące lęki i nauczysz się kreować własne życie!

Jak Live Life Now wpłynie na Twoje życie?

TY

Obudzisz drzemiące w Tobie pokłady energii. Zwiększysz pewność siebie w naturalny sposób, by śmiało i z pełną mocą realizować własne cele. Poznasz techniki pokonywania stresu czy lęku przed nowym i nieznanym, będziesz działać pomimo wątpliwości czy początkowej niepewności. Odnajdziesz samego siebie i nauczysz się odpowiedniej, wspierającej komunikacji…ze sobą!

ZDROWIE

Dowiesz się, jak w przystępny i prosty sposób wprowadzać do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe. Wzmocnisz swoje ciało dzięki wskazówkom, jak zacząć ćwiczyć z przyjemnością i osiągać satysfakcję z własnych dokonań. Nauczysz się wykorzystywać techniki Wschodu, by żyć lepiej nawet we współczesnym zabieganym świecie.

MIŁOŚĆ

Nauczysz się podsycać ogień miłości i zwiększysz jakość współżycia z Partnerem/Partnerką. Dowiesz się, jak stosować odpowiednią komunikację w związku i jaki wpływ na niego mają Twoje decyzje. Ta wiedza rozwinie Twoje relacje z drugą połową oraz wzbogaci życie erotyczne.

RODZINA I RELACJE

Poprawisz relacje z najbliższymi i swoim otoczeniem. Nauczysz się panować nad własnymi emocjami oraz nabierzesz dystansu tam, gdzie jest to konieczne. Zrozumiesz, czym jest hejt, jaki może mieć wpływ na Twoje życie i w jaki sposób sobie z nim poradzisz. Pozbędziesz się niepotrzebnego napięcia, odnajdując się w środowisku wspierających się ludzi.

BIZNES

Zyskasz satysfakcję z kondycji Twoich finansów i poznasz zasady regularnego powiększania majątku. Dowiesz się, jakie kroki należy podjąć, by osiągnąć dostatek, a w konsekwencji wolność finansową. Przestań zadowalać się dochodami pozwalającymi Ci jedynie przetrwać z miesiąca na miesiąc! Dzięki sprawdzonym metodom Jakuba Bączka otrzymasz techniki osiągania bogactwa (raz wykonana praca = zyski długoterminowe!) i dopasujesz je swoich celów. Poczujesz się naprawdę wolnym człowiekiem i panem swojego losu.

DUCHOWOŚĆ

Pozbędziesz się wrażenia chaosu i zagubienia. Odnajdziesz wewnętrzny spokój i doświadczysz kojącego poczucia harmonii w życiu. Będziesz przykładem dla innych, jako osoba hojna, opiekuńcza, odnosząca się z miłością do bliźnich i siebie samego. Podejmiesz nową drogę duchową (bez ingerencji w Twoje przekonania religijne) i z każdym dniem będziesz lepszą wersją siebie.

Przestań myśleć w kategoriach podstawowych potrzeb i zacznij dążyć do obfitości – we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Bilety stacjonarne wyprzedane

zarezerwuj retransmisję online i bądź z nami!

Bilety stacjonarne wyprzedane!

Kup retransmisję online i ciesz się nagraniem do 3 listopada 2019!

DOSTĘP ONLINE
TERAZ TYLKO

299 zł!

Preferujesz płatność przelewem? Żaden problem!
Dokonaj przelewu na poniższe konto wpisując w tytule przelewu: „LLN Streaming– data szkolenia – Imię i Nazwisko”.
JBB International Sp. z o. o. Sp. k. MBank 38 1140 2004 0000 3902 7759 8494
a następnie wyślij do nas potwierdzenie na maila: szkolenia@JakubBBaczek.pl

Program

DZIEŃ 1

Jak czerpać radość z życia osobistego?

piątek, 18 października

10:00-12:00 rejestracja
12.00-20.00

 • Dowiesz się, skąd czerpać energię do działania i w jaki sposób łatwo zwiększyć jej poziom
 • Nauczysz się tworzyć synergię dzięki odpowiedniej komunikacji ze sobą i innymi ludźmi
 • Poznasz skuteczne techniki zwiększenia pewności siebie i pokonywania stresu
 • Zaprzyjaźnisz się z samym soba!
 • Nauczysz się planować działania i realizować cele, dzięki czemu spełnisz swoje marzenia!
 
Zobacz program dnia

10:00 – 12:00 – rejestracja
12:00 – 13:30 – wykłady
13:30 – 14:00 – przerwa 
14:00 – 15:30 – wykłady
15:30 – 16:30 – przerwa (obiadowa)
16:30 – 18:00 – wykłady
18:00 – 18:30 – przerwa
18:30 – 20:00 – wykłady

DZIEŃ 2

Jak zwiększyć efektywność życia zawodowego?

sobota, 19 października
10.00-22.00

 • Nauczysz się, jak zarabiać więcej i wydawać mniej
 • Poznasz możliwości osiągnięcia wolności finansowej w Polsce
 • Dowiesz się, jaki rodzaj pracy wykonać tylko raz, by w przyszłości przynosiła ona stałe zyski
 • Zwiększysz swoją sprzedaż (a sprzedajesz codziennie – czasem nawet o tym nie wiedząc)
 • Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki na Twojej drodze do bogactwa i dostatku!
   
Zobacz program dnia

10:00 – 11:30 – wykłady
11:30 – 12:00 – przerwa
12:00 – 13:30 – wykłady
13:30 – 14:30 – przerwa (obiadowa)
14:30 – 16:00 – wykłady
16:00 – 16:30 – przerwa
16:30 – 18:00 – wykłady
18:00 – 22:00 – impreza DJ Jolki!

DZIEŃ 3

Jak odnaleźć równowagę 
w życiu duchowym?

niedziela, 20 października
10.00-18.00

 • Nauczysz się generować w sobie spokój – koniec z poczuciem lęku
 • Na przykładzie najlepszych sportowców dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć pewność siebie
 • Poznasz swoje wartości i odnajdziesz sens Twojego życia
 • Poznasz zasady życia pełnego pasji
 • Zdobędziesz siłę i motywację, by kreować swoje własne życie!
   
Zobacz program dnia

10:00 – 11:30 – wykłady
11:30 – 12:00 – przerwa
12:00 – 13:30 – wykłady
13:30 – 14:30 – przerwa (obiadowa)
14:30 – 16:00 – wykłady
16:00 – 16:30 – przerwa
16:30 – 18:00 – wykłady

Kontakt

Masz pytania? Klaudia chętnie Ci pomoże!