fbpx
Newsletter

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa na AWF w Warszawie. Autorka wielu publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

Jej motto brzmi: Wszystko czego potrzebujesz, masz w SOBIE!

LIVE LIFE NOW

ŚMIECHOJOGA ONLINE

Retransmisja

Dlaczego Live Life Now Śmiechojoga Online?

Live Life Now Śmiechojoga to event pełen inspiracji, wsparcia, motywacji i śmiechu! Nasi Trenerzy czerpią z twardej wiedzy akademickiej, z empirycznie potwierdzonych badań i z dorobku naukowego czołowych uniwersytetów. Dzięki naszemu eventowi podniesiesz jakość swojego życia osobistego, a także zwiększysz efektywność swoich działań biznesowych. Na Live Life Now Twój pesel nie ma znaczenia. Inspirujemy zarówno młode osoby z pokolenia Y, jak i te bardziej doświadczone. Na pozytywną zmianę w życiu zawsze jest odpowiednia pora. Nikt nie będzie Cię oceniał, ani wypytywał o sprawy osobiste. Dołącz do nas online, będąc uzbrojonym jedynie w otwarty umysł i gotowość do przełomowych zmian w Twoim życiu. Resztę zostaw naszym doświadczonym Trenerom.

Patronat merytoryczny Live Life Now:

Jakub B. Bączek – t​rener mentalny i biznesowy​. Najmłodszy polski emeryt i podróżnik. Przedsiębiorca, który osiągnął sukces w polskich realiach rynkowych i udowadnia, że każdy jest do tego zdolny. ​Autor ​kilkunastu książek sprzedawanych w 17 krajach (!), w tym kilku bestsellerów (m.in. Zarobić milion idąc pod prąd)  oraz ponad 1000 fachowych publikacji. Nie jest anonimowy, a jego działalność podlega permanentnej weryfikacji.

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilkuosobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Występował na scenie z takimi autorytetami jak: Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman,

Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak czy prof. Robert Cialdini. Na University of Oxford za swój występ otrzymał owacje na stojąco. Dziś Jakub jest już na “emeryturze”, a na scenach występują wyszkoleni przez Niego Trenerzy, którzy przekazują wiedzę i szerzą ideę #MentalPower pod Jego patronatem.

Goście specjalni i Trenerzy Live Life Now Śmiechojoga Online

dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach.

Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show.

Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu.

Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

Joanna Brodzik. Jest kobietą czynu. Pracę nad każdym projektem zaczyna od pytania o szerszy obraz sytuacji: jakie są długofalowe cele, jak wygląda otoczenie komunikacyjne, jakie bariery trzeba przełamać oraz jakich wyzwań należy się spodziewać. Na tej podstawie wytycza kierunek działania. Bez względu na to, czy będzie to plan filmowy i konstrukcja odgrywanej postaci, czy konstytuowanie nowej przestrzeni twórczej, jak i biznesowej – jest gotowa do realizacji podjętego celu. AKTORKA od ponad 20 lat związana z branżą filmową. Zagrała pierwszoplanowe role w serialach: „Kasia i Tomek”, „Magda M”, czy „Dom nad rozlewiskiem”, które wpisały się w fenomen polskiej telewizji (za sprawą kilku milionowej publiczności, która śledziła perypetie odgrywanych przez nią bohaterek). Jako PREZESKA FUNDACJI „Opiekun serca” łączy doświadczenie z sektora medialnego z przestrzenią społeczną i charytatywną, która jest jej szczególnie bliska. Dzięki czemu świadomie zarządza fundacją, odpowiada za jej strategię rozwoju oraz realizację działań na rzecz integracji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością. W 2019 roku została Trenerem I stopnia Szkoły Trop. Moduł trenerski przygotował Joannę do pracy z grupą warsztatową, dając jej umiejętności niezbędne do prowadzenia angażujących wykładów/ seminariów/ webinarów /innych form związanych z edukacją znacznych grup ludzi. 

Jej motto brzmi: „Uwielbiam ludzi, którzy nie boją się marzyć i nie boją się podejmowania celów, o których wszyscy inni mówią, że są nie do zrealizowania, a oni i tak to robią.” 

Aneta Moniuszko – trener mentalny i wykładowca na Akademii Trenerów Mentalnych™, przedsiębiorca. Od 2011 roku już kilkukrotnie powiększyła swoją firmę odnotowując rok rocznie ze swoim zespołem wzrost zysków. Jej firma Sypialnioland.pl jest liderem w sprzedaży łóżek i materacy w całej Polsce, wśród firm sprzedających łóżka i materace renomowanych producentów. Wykładała  ponadto na Uniwersytecie Opolskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z wykształcenia prawnik i administratywista, podyplomowo absolwentka MBA Przedsiębiorczość i Marketing. Z pasji Instruktorka golfa na AWF w Warszawie. Autorka wielu publikacji z zakresu biznesu, psychologii i aspektów mentalnej gry w golfa. Na co dzień współpracuje z ludźmi biznesu, lekarzami, golfistami oraz wszystkim, którzy pragną zmiany.

Jej motto brzmi: Wszystko czego potrzebujesz, masz w SOBIE!

Daniel Janik – dyrektor i wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny, konsultant i mówca. Były zawodowy piłkarz ręczny. Pasjonat sportu i tropiciel Mistrzowskich Strategii. Autor książek i artykułów nt. treningu mentalnego. Jego publikacje ukazały się w takich czasopismach, jak: Benefit, Coaching czy Asystent Trenera. Przenosi to, co najlepsze w sporcie do świata biznesu. Wspiera sportowców czołowych polskich lig (Superliga piłki ręcznej, PlusLiga siatkówki) oraz reprezentacje, jak również wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać sprawdzone Mistrzowskie Strategie w swoim życiu. Przenosi to, co najlepsze w sporcie do świata biznesu, współpracując ze znanymi markami i firmami z takich branż, jak finansowa, deweloperska, telekomunikacyjna, wydobywcza i inne.

Jego motto brzmi: walczymy o medale… albo wcale!

Karin Lesiak – nauczyciel i trener śmiechojogi. Współpracuje z Jakubem B. Bączkiem oraz wieloma fundacjami i stowarzyszeniami opiekującymi się osobami starszymi, osobami niepełnosprawnymi oraz dziećmi w szpitalach, gdzie propaguje śmiechojogę. Współtworzyła Dziennik Rozwoju „Wiem, czego chcę” oraz jest współorganizatorką spotkań networkingowych dla przedsiębiorców. Spotkania te uzupełnia mini sesjami śmiechojogi, a podczas warsztatów prowadzonych dla firm udowadnia, że śmiech potrafi integrować także ludzi sukcesów. Jej publikacje dotyczące śmiechojogi pojawiły się jako rozdziały w książkach m.in. dla osób starszych. Karin jest świadoma tego, że życie to sinusoida i warto zadbać o siebie… dla siebie! Jej życiowym celem jest wprowadzenie radości wszędzie, gdzie ludzie tego potrzebują i przypominanie, że śmiech to zdrowie!

Jej motto brzmi: „To proste śmiać się, gdy wszystko układa się dobrze. Utrzymaj radość, gdy sprawy idą źle”.

Leszek Narloch – przedsiębiorca, Lider, Inwestor. Uzyskał wolność finansową w wieku 33 lat. Twórca organizacji edukacyjnej SukcesMarketing.pl, aplikacji successmind.club oraz marki inspirującej do sukcesów 4 Life Up. Zarobił miliony złotych dla firm, z którymi współpracował. Wykreował kilkadziesiąt osób, które uzyskały swobodę finansową. Propagator wolności finansowej oraz praktycznego rozwoju osobistego. Jego pasją są podróże i żeglarstwo. Wierzy w siłę marzeń i inspiracji pobudzając tysiące ludzi do działania.

Jego motto brzmi: “Podążaj za marzeniami jakby od tego zależało Twoje życie – bo zależy!”

 

Co o szkoleniu LIVE LIFE NOW mówią uczestnicy?

„Emocje są tak niesamowite, każdy musi tu przyjechać, ja nie mam ochoty stąd wychodzić. To jest najlepszy event w moim życiu.”
KONRAD
„Były łzy, był smiech, był taniec. Bardzo mi się podoba (…) to świetne wydarzenie i na pewno nie ostatni raz.”
MARCELA

SUPER! Za rok zgłoszę kolejnych znajomych! Świetnie jest obserwować potem ich przemianę. Bo u mnie zmiany są spektakularne.

PIOTR
„Szkolenie LIVE LIFE NOW – rewelacja!”
MAREK
„To był niesamowity event! Czekam na kolejną edycję!”
KAROLINA
„Każde szkolenie w tej firmie jest genialne (…) 100% wiedzy, wszystko na najwyższym poziomie.”
KAROLINA
TY + RADOŚĆ Z ŻYCIA OSOBISTEGO

Podniesiesz swoją energię i będziesz czerpać radość z życia osobistego. Zaprzyjaźnisz się z samym sobą!

TY + RADOŚĆ Z ŻYCIA ZAWODOWEGO

Będziesz zarabiać więcej i odkryjesz drogę do swojej wolności finansowej! Zwiększysz swoją sprzedaż i postawisz pierwsze kroki do bogactwa i dobrobytu!

TY + RÓWNOWAGA W ŻYCIU DUCHOWYM

Zwiększysz poziom pewności siebie, odnajdziesz sens swojego życia, odrzucisz paraliżujące lęki i nauczysz się kreować własne życie!

Dowiedz się więcej

Jak Live Life Now Śmiechojoga Online wpłynie na Twoje życie?

TY

Obudzisz drzemiące w Tobie pokłady energii. Zwiększysz pewność siebie w naturalny sposób, by śmiało i z pełną mocą realizować własne cele. Poznasz techniki pokonywania stresu czy lęku przed nowym i nieznanym, będziesz działać pomimo wątpliwości czy początkowej niepewności. Odnajdziesz samego siebie i nauczysz się odpowiedniej, wspierającej komunikacji…ze sobą!

ZDROWIE

Dowiesz się, jak w przystępny i prosty sposób wprowadzać do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe. Wzmocnisz swoje ciało dzięki wskazówkom, jak zacząć ćwiczyć z przyjemnością i osiągać satysfakcję z własnych dokonań. Nauczysz się wykorzystywać techniki Wschodu, by żyć lepiej nawet we współczesnym zabieganym świecie.

MIŁOŚĆ

Nauczysz się podsycać ogień miłości i zwiększysz jakość współżycia z Partnerem/Partnerką. Dowiesz się, jak stosować odpowiednią komunikację w związku i jaki wpływ na niego mają Twoje decyzje. Ta wiedza rozwinie Twoje relacje z drugą połową oraz wzbogaci życie erotyczne.

RODZINA I RELACJE

Poprawisz relacje z najbliższymi i swoim otoczeniem. Nauczysz się panować nad własnymi emocjami oraz nabierzesz dystansu tam, gdzie jest to konieczne. Zrozumiesz, czym jest hejt, jaki może mieć wpływ na Twoje życie i w jaki sposób sobie z nim poradzić. Pozbędziesz się niepotrzebnego napięcia, odnajdując się w środowisku wspierających się ludzi.

BIZNES

Zyskasz satysfakcję z kondycji Twoich finansów i poznasz zasady regularnego powiększania majątku. Dowiesz się, jakie kroki należy podjąć, by osiągnąć dostatek, a w konsekwencji wolność finansową. Przestań zadowalać się dochodami pozwalającymi Ci jedynie przetrwać z miesiąca na miesiąc! Dzięki sprawdzonym metodom naszych Trenerów otrzymasz techniki osiągania bogactwa (raz wykonana praca = zyski długoterminowe!) i dopasujesz je swoich celów. Poczujesz się naprawdę wolnym człowiekiem i panem swojego losu.

DUCHOWOŚĆ

Pozbędziesz się wrażenia chaosu i zagubienia. Odnajdziesz wewnętrzny spokój i doświadczysz kojącego poczucia harmonii w życiu. Będziesz przykładem dla innych, jako osoba hojna, opiekuńcza, odnosząca się z miłością do bliźnich i siebie samego. Podejmiesz nową drogę duchową (bez ingerencji w Twoje przekonania religijne) i z każdym dniem będziesz lepszą wersją siebie.

Przestań myśleć w kategoriach podstawowych potrzeb i zacznij dążyć do obfitości – we wszystkich dziedzinach swojego życia.

NIE ZDĄŻYŁAŚ/EŚ KUPIĆ SWOJEGO BILETU?

ZAKUP DOSTĘP DO RETRANSMISJI I ZOBACZ CAŁE WYDARZENIE!

Po zakupie otrzymasz od nas dostęp do szkolenia na specjalnej dedykowanej platformie. Dostęp do nagrań uzyskujesz do 15 listopada 2020 r. Dokonując zakupu potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i Polityką Prywatności, oraz akceptujesz w/w dokumenty.

Program

LIVE LIFE NOW

Śmiechojoga Online

Kiedy?
sobota, 17 października 2020, godz. 10:00 – 18:00

Gdzie?
Tam, gdzie chcesz, czyli dowolne miejsce na świecie z dostępem do Internetu.

10:00 – 11:30 – rozpoczęcie i wykład Anety Moniuszko
11:30 – 11:45  – przerwa
11:45 – 12:00 – wykład: Leszek Narloch
12:00 – 13:30 – wykład: Daniel Janik
13:30 – 14:30 – przerwa
14:30 – 15:30 – wykład: Joanna Brodzik
15:30 – 16:00 – przerwa
16:00 – 17:30 – wystąpienie: dr Madan Kataria i Jakub B. Bączek
17:30 – 18:00 – wystąpienie: Karin Lesiak i Sebastian Padula

 

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Programie bez podania przyczyny, przy zachowaniu wartości merytorycznej prowadzonych zajęć, oraz do zmian godzin eventu, o czym poinformuje drogą mailową Uczestników..

 

Kontakt

Masz pytania? Klaudia chętnie Ci pomoże!